Kariyer ilanları ve İş İlanları İş başvurusu
ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

EN ÇOK OKUNANLAR

Aksaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Aksaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Tarih 10 Ekim 2013, 08:40 Editör

Aksaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Aksaray Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz birimlerinde açık bulunan ve aşağıda birim ve unvanı belirtilen kadrolara 2547 sayılı Yükseköğretim Kanun’unun ilgili maddeleri ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanun’unun 48. maddesine göre öğretim üyesi alınacaktır. Adayların, Üniversitemiz web sayfası (www.aksaray.edu.tr) Bilgi/Belge bölümünde yayınlanan “Aksaray Üniversitesi Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesi”nde belirtilen asgari kriterleri sağlaması gerekmektedir. Bu kriterlere uymayanların başvuruları işleme konulmayacaktır.

Adaylar üniversitemizin web sayfası Bilgi/Belge bölümünde yayınlanan Öğretim Üyeliğine Atanma Dosyası Hazırlama Rehberine göre düzenleyecekleri Yardımcı Doçent kadroları için 4 takım dosyayı; ikişer vesikalık resim ile birlikte ilan edilen birimlere, Profesör kadroları için (6 takım dosyayı) ise Personel Daire Başkanlığına imzalı bir dilekçe ile ilanın yayınlandığı tarihten itibaren15 gün içinde mesai saatlerinde bizzat teslim edeceklerdir.

Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Unvanı Adt . Fakülte/Yüksekokul/Bölüm Anabilim Dalı/Programı AÇIKLAMA
Yrd. Doç. 1 Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü Çevre Bilimleri ABD. 1) Çevre mühendisliği lisans mezunu olmak; yüksek lisans ve doktorasını çevre mühendisliği alanında yapmış olmak; 2) Katı atık ve toprak kirliliği alanlarında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
Yrd. Doç. 1 Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü Çevre Bilimleri ABD. 1) Çevre mühendisliği lisans mezunu olmak; yüksek lisans ve doktorasını çevre mühendisliği alanında yapmış olmak; 2) Anaerobik, aerobik atık su arıtımı alanlarında bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
Yrd. Doç. 2 İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü Mali İktisat ABD. Maliye veya iktisat alanında doktora yapmış olmak.
Prof. 1 Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Genel Sosyoloji ve Metodoloji ABD Küreselleşme ve göçler sosyolojisi alanında bilimsel çalışmaları olmak
Yrd. Doç. 1 İslami İlimler Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü Arap Dili ve Belagati ABD. Bedii sanatlar üzerinde bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
Yrd. Doç. 1 Veteriner Fakültesi Klinik Bilimleri Bölümü İç Hastalıkları ABD. Atlarda davranış bozuklukları üzerine bilimsel çalışmalar yapmış olmak.
Yrd. Doç. 1 Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği ABD. Çocuk sağlığı ve hastalıkları hemşireliği anabilim dalında doktora yapmış olmak.
Yrd. Doç. 1 Ş.Koçhisar Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu Uluslar arası Ticaret ve Lojistik Yönetimi Bölümü İşletme veya iktisat alanında doktora yapmış olmak.


Aksaray Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Bu ilan 205 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

İş İlanları

Sivas Suşehri SYDV Personel Arıyor 2014

Sivas Suşehri SYDV Personel Arıyor 2014 Sivas Suşehri SYDV Personel Arıyor 2014

Kırıkkale Bahşili SYDV Personel Arıyor 2014

Kırıkkale Bahşili SYDV Personel Arıyor 2014 Kırıkkale Bahşili SYDV Personel Arıyor 2014

HABER ARA


Gelişmiş Arama


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi